Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр


Урочисте покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності України

Сьогодні в Тернівці на честь Дня Соборності України відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, в якому взяли участь заступники міського голови Гурський В.І. та Крижановська Л.І., начальники відділу культури та відділу молоді та спорту Тернівської міської ради, директор молодіжного центру «In-Tern» Тутова А.А.
від: 22 січня 2021
День Соборності - історична довідка

По матеріалам Українського інституту національної пам’яті Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення.
від: 22 січня 2021
Очільник Тернівки Віталій Тарелкін провів перший прийом громадян з питань особистого характеру вже в Новому 2021- му році

05.01.2021 року традиційно, згідно з робочим графіком, в перший вівторок місяця, в приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради міський голова Віталій Тарелкін провів перший прийом громадян з питань особистого характеру вже в Новому 2021- му році.
Мешканці Дніпропетровщини можуть змінити постачальника газу: як це зробити

Всі мешканці Дніпропетровщини можуть вільно змінювати постачальника газу, обравши найвигідніші умови для себе. Як це зробити, розповіли в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації
Тернівські депутати VIII скликання провели 3-ю депутатську сесію Тернівської міської ради

Тернівські депутати VIII скликання провели 3-ю депутатську сесію Тернівської міської ради.
ТЕРНІВСЬКІ ТАЛАНОВИТІ ДІТИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ТА ПРЕМІЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

В умовах обмеженості, по причині діючого карантину, але, все ж таки, в святковій передноворічній атмосфері, напередодні свята Святого Миколая, В Тернівці вітали талановитих та видатних маленьких земляків - тернівчан - тих, хто досяг найкращих результатів, кожен в своїй улюбленій справі.
Віфлеємський Вогонь Миру в Тернівці

Щороку перед Різдвом по всій Україні поширюють символ миру, любові та єдності — Віфлеємський вогонь миру. Це роблять скаути, та діти, які займаються волонтерством, тим самим поширюючи своїм прикладом жагу до добрих справ і своїх друзів!!! Про це у своєму фейсбуці написала відома тернівська волонтерка та громадська активістка Анюта, як вона сама себе називає «Рыжее чудо»…
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Тернівці вшанували пам’ять та привітали учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на всі труднощі і проблеми, самі ліквідатори називають 14 грудня святом. У ліквідації катастрофи на ЧАЕС брали участь більше 650000 людей з усього Радянського Союзу, з яких більше половини представляли тодішню УРСР. Можливо, Україна стане автором доброго почину, і День ліквідатора з’явиться в Росії, Білорусі та інших країнах. В цей дощовий грудневий день героїв ліквідаторів вітав в Тернівському ЦД «ШАХТАР» міський голова Віталій Тарелкін. «Ми низько схиляємо голови перед вами і з особливим почуттям вас вшановуємо. Велика вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство у квітні 1986 року. Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій. Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя», - відзначив очільник Тернівки. Голова Спілки тернівських ліквідаторів – чорнобильців Володимир Шалько привітав колег та побажав всім здоров’я та миру. Тернівські співаки та хореографічні колективи також внесли свій внесок, щоб вшанувати та віддячити героям тієї важкої та дуже небезпечної війни з радіацією.
07.12.2020 року о 10.00 у залі засідань виконкому відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

07.12.2020 року о 10.00 у залі засідань виконкому відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Згідно затвердженого плану роботи виконавчого комітету на розгляд було винесено наступні питання:
В Тернівському ЦД «Шахтар» вітали волонтерів з Міжнародним днем волонтера!

День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Цей день дає можливість добровольцям і різним організаціям відсвяткувати свою роботу, поділитися своїми цінностями і розповісти про себе. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року. Волонтери - це мобільна резервна армія України. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Впродовж останнього часу цей день став особливим для нас. Волонтерський рух в Україні, зокрема і в нашій області, в нашому місті, набув досить важливого значення.
В Тернівці привітали та підтримали людей з особливими потребами

3 грудня вся світова спільнота долучається до привітань з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Людина за своєю природою не є «інвалідом» ... інвалідність НЕ є особливістю людини. Ми говоримо, що у людей проблеми зі здоров'ям: деякі з нас потребують інвалідних візків для мобілізації; деяким з нас потрібні собаки-поводирі; деякі з нас потребують допоміжних технологій - так само, як деяким з нас потрібні окуляри для читання; або ліки від болю; або інгалятор для лікування астми. Всі люди мають різні порушення здоров'я в якийсь момент в їхньому житті. Різниця в тому, що в більшості випадків погіршення нашого здоров'я не заважає нам функціонувати, бути залученим або брати участь в житті нашої спільноти.
Заступник міського голови Вадим Добровольський провів прийом громадян з питань особистого характеру, що турбують тернівчан

1.12.2020 року традиційно, згідно з робочим графіком, в перший вівторок місяця в приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради заступник міського голови Вадим Добровольський провів прийом громадян з питань особистого характеру, що турбують тернівчан.
ОНОВЛЕННЯ ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ В ТЕРНІВЦІ

В ТЕРНІВЦІ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО ОНОВЛЕННЮ ТА ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТАСторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2021, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»