Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі. Своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності! Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог! З повагою, міський голова В.В. Тарелкін
від: 08 листопада 2018
У Тернівці відкрили чергові проекти конкурсу Громада своїми руками

8 листопада у Тернівці презентували чергові 7 проектів-переможець конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Нагадуємо, що вже шостий рік в місті Тернівка проводиться Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК . Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.

від: 08 листопада 2018
Привітали тернівських працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом

 8 листопада у малому залі ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 «Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення вашого професійного свята! Це професійне свято відзначають хранителі і творці високих людських цінностей всі, хто присвятив себе такій почесній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби українців. Всі Ви, працівники культури, служите благородній меті - естетичному і моральному вихованню тернівчан. Дбайливо зберігаючи традиції, насичуєте культурне життя міста новими фарбами, з честю демонструєте свої творчі успіхи за його межами. Привносячи в наш світ красу і гармонію, ви поєднуєте сили городян для добрих справ в ім'я рідного міста. Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії!

від: 08 листопада 2018Шановні працівники соціальної сфери!

 Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери! Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашому місті, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги. В основі вашої щоденної важливої праці лежить один з головних принципів людства - підтримка ближнього. Немає на світі добрішої професії. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям і теплом.

від: 02 листопада 2018
У Тернівці привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

2 листопада у малому залі ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма з нагоди Дня соціального працівника.
від: 02 листопада 2018
Шановні колеги! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – Днем працівників соціальної сфери! Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для усих час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві негаразди. Завдяки вам мільйони людей отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
від: 01 листопада 2018
Чотири проекти з Дніпропетровщини стали переможцями всеукраїнського конкурсу стартапів

Мінрегіон провів серед областей конкурс регіональних стартапів. Розвиток села, туризму, людського потенціалу, залучення інвестицій та втілення інновацій – такі цілі переслідують 70 проектів-переможців. З них чотири представила Дніпропетровщина. У Києві відбулася публічна презентація проектів. Вона пройшла за участю Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, представників ЄС та обласних державних адміністрацій.
від: 26 жовтня 2018
Депутати внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік

На пленарному засіданні сесії Тернівської міської ради депутати розглянули питання про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік, зокрема, були виділені кошти на капітальний ремонт ганку центральної міської лікарні, озеленення бульвару Героїв космосу, придбання оргтехніки та іншого обладнання для закладів освіти.
від: 25 жовтня 2018
Відновлення пільг для дітей

Сьогодні, 25 жовтня, на пленарному засіданні сесії Тернівської міської ради депутати проголосували за відновлення пільг дітям, які постраждали під час Чорнобильської катастрофи. Таким чином, безкоштовно зможуть харчуватися діти у закладах дошкільної освіти, учні 1-11 класів та учні, які відвідують групи подовженого дня в закладах середньої освіти.
від: 25 жовтня 2018
Осучаснення закладів освіти у Тернівці розпочнеться з школи №7

Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО було успішно розглянуто проект Тернівської міської ради на участь у грантових та кредитних програмах на отримання фінансування для вирішення ряду заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності та енергозбереження в місті.
від: 25 жовтня 2018
У виконавчому комітеті відбулась нарада щодо озеленення міста

23 жовтня у виконавчому комітеті Тернівської міської ради відбулась нарада щодо стану озеленення міста та утримання зелених насаджень.
від: 23 жовтня 2018
Придбали новий димосос для міської котельні Тернівки

З метою стабільного проведення опалювального сезону 2018-2019 р.р. КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» за свій рахунок придбало димосос для відведення димових газів на міську котельню, на що було витрачено 367 тис. грн.
від: 23 жовтня 2018
Придбано та встановлено 1200 кранів для систем опалення

За рахунок коштів КП «Тернівське житлово-комунальне підприємство» було придбано та встановлено 1200 бронзових кранів для систем опалення
від: 23 жовтня 2018
Відбулось засідання комісії з призначення субсидії та державної соціальної допомоги

23 жовтня у залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради заступник міського голови Гурський В.І. провів засідання комісії з призначення субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
від: 23 жовтня 2018Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»