Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр
Громади Дніпропетровщини взяли участь у європейському проекті щодо поводження з побутовими відходами

Життя без сміття. 11 об’єднаних громад Дніпропетровщини взяли участь у європейському проекті від «U-LEAD з Європою». Вони представили на розсуд експертів власні ініціативи щодо ефективного поводження з побутовими відходами. Краща ідея отримає фінансову підтримку на втілення у життя. Про це повідомили у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.
від: 22 травня 2019
Молодь Дніпропетровщини та Велика Британія стали партнерами.

Відповідний договір про співпрацю був підписаний у Києві між Британською Радою та Молодіжним центром «Освіторіум» Дніпропетровської облради. British Council Ukraine – це міжнародна організація, яка представляє Сполучене Королівство в галузі освіти та культури. В рамках діючої програми «Активні громадяни» представники організацій обговорили план роботи на 2019-2020 роки
від: 22 травня 2019
Оголошення про початок формування проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року

На виконання рішення Дніпропетровської обласної ради від 22.02.2019 № 442-16/VIІ, відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 11.04.2019 № Р-196/0/3-19, за результатами засідання Керуючого комітету 25 квітня 2019 року облдержадміністрація розпочала формування проекту Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період до 2027 року (далі – проект Стратегії). Проект Стратегії формуватиметься з урахуванням принципів SMART-спеціалізації – новітнього підходу, що передбачає визначення окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають інноваційний потенціал (з урахуванням конкурентних переваг регіону) та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.
від: 20 травня 2019
До Дня Європи: у Дніпропетровській ОДА обговорили перші результати асоціації України-ЄС

Підтримка бізнесу та освіти, гуманітарна допомога переселенцям, розвиток демократичних реформ. У Дніпропетровській ОДА обговорили перші результати асоціації України з ЄС. Круглий стіл провели з нагоди Дня Європи. До зустрічі долучилися представники громадських організацій, підприємці, політологи, науковці та студенти. «Європейський Союз - стратегічний партнер нашого регіону. Ця зустріч - надзвичайно важлива. Це і налагодження співпраці в економічній, гуманітарній, соціальній сферах, і підвищення іміджу Дніпропетровщини на міжнародній арені. Переконані – саме європейські цінності - основа подальшого демократичного розвитку України. Створюватимемо усі умови для продовження плідної співпраці із ЄС», - зазначила заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай.
від: 17 травня 2019
Лікарі нагадали мешканцям Дніпропетровщини, як вберегтися від інфаркту та інсульту

Мовчазний вбивця - так називають артеріальну гіпертонію. Третина людей, які мають підвищений тиск, не знають про це. Натомість він призводить до половини інфарктів та інсультів. Як вберегтися від «серцевої катастрофи», розповів кардіолог Василь Крамаренко під час перс-конференції у Дніпропетровській ОДА.
від: 17 травня 2019
В тернівському міському музеї відбулась виставка до Дня Вишиванки

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято - «День вишиванки», яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. 16 травня до Дня вишиванки в міському краєзнавчому музеї м. Тернівка представлено виставку "Вишиванка як унікальний код твого краю". Під час екскурсій відвідувачі ознайомилися з особливостями вишиванок різних регіонів, технік вишивки, значення кольорів і зображень. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.
від: 16 травня 2019
Флешмоб до Дня Вишиванки у ЦНАПі

16 травня – Всесвітній День вишиванки. Це свято Української культури. Традиційно , цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці. Третій рік поспіль як вся команда Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Дніпропетровщини яскраво відзначає цей день. Продовжуємо традиції, руйнуємо стереотипи, впроваджуємо клієнт орієнтований сервіс! Вітаємо ВСІХ з цим святом! Бережіть традиції.
від: 16 травня 2019
В Тернівці стартує конкурс - огляд на кращий благоустрій житлового сектору

З метою стимулювання активності жителів до виконання робіт із поліпшення благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Тернівська міська рада запровадила міський огляд-конкурс . Заявки для участі в конкурсі подаються : КП “ТЖКП”(Управитель), головами ОСББ, старшими будинків або ініціативними групами мешканців багатоквартирних будинків, мешканцями приватного сектору в письмовій формі із обов'язковим зазначенням: адреси об’єкта благоустрою; прізвища, ім’я, по – батькові, контактних телефонів осіб, які подають заяву; назви номінації; фотоматеріалів будинку, двору, прилеглої території на будь – яких носіях (фотопапери, в цифровому форматі, на флеш-картах), що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього. Термін подання заявок з 20 травня до 20 червня.
від: 16 травня 2019
Відпочинок та оздоровлення дітей міста Тернівки

Одним з найважливіших стратегічних завдань міської влади по забезпеченню соціального захисту дітей є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок. Організація оздоровлення та відпочинку дітей регулюється Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та міською Програмою відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2013-2021 роки, затвердженої рішенням Тернівської міської ради від 25.12.2012р. № 473-29/VІ.
від: 16 травня 2019
Шановні тернівчани!

Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень! З повагою, міський голова В.В. Тарелкін
від: 16 травня 2019
Відбулась комісія щодо обстеження доріг міста

14 травня заступник міського голови В.А. Добровольський провів комісію по обстеженню доріг м. Тернівка, на яких було проведено капітальні та поточні ремонтні роботи в минулі роки та знаходяться на гарантійному обслуговуванні. У роботі комісії взяли участь Г.Г. Мамедов - директор КП «Тернівське житлово-комунальне господарство», начальник управління житлово-комунального господарства Н.А. Дяченко та депутати Тернівської міської ради. В ході обстеження виявлені незначні тріщини, ями, мозаїчні руйнування дорожнього покриття та тротуарів. З метою усунення недоліків та ушкоджень членами комісії було складено протокол щодо виявлення дефектів дорожнього покриття та відправлено представникам технічного нагляду та підрядним організаціям.
від: 15 травня 2019
Начальники відділів звітували про виконану роботу на засідання виконавчого комітету

15.05.2019 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.
від: 15 травня 2019
Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ

Безкоштовно, швидко та конфіденційно. Жителів області запрошують пройти експрес-тестування на ВІЛ. Акція триватиме два дні. Де прийматимуть охочих, повідомили під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА.
від: 15 травня 2019
Повідомлення щодо зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконкомі Тернівської міської ради

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ (далі-інститути громадянського суспільства), легалізованих відповідно до законодавства України, до участі в формуванні нового складу Громадської ради при виконкомі Тернівської міської ради.
від: 14 травня 2019
Жителі Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовний медогляд на меланому

Меланома – виліковна, якщо її вчасно діагностувати. Безкоштовний медогляд на наявність недуги можуть пройти мешканці Дніпропетровщини. Де приймають пацієнтів, сповістили під час прес-конференції в облдержадміністрації. «Протягом десяти років в Україні проводять безкоштовні медогляди на меланому – онкологічне захворювання шкіри. Завдяки вчасній діагностиці смертність від цієї недуги серед українців скоротилася на 15%. Цьогоріч разом із усім світом Дніпропетровщина вкотре приєдналась до традиції медоглядів», – розповів експерт із дерматовенерології департаменту охорони здоров’я ОДА Аркадій Франкенберг.
від: 14 травня 2019Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»