Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр
Урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ» шахтарям, мешканцям м. Тернівка, які загинули за Незалежність і суверенітет України.

15.11.2019р. на бульварі Шахтарської слави відбулось урочисте відкриття «ДОШКИ ПОШАНИ» шахтарям, мешканцям м. Тернівка, які загинули за Незалежність і суверенітет України.
від: 15 листопада 2019ЗВЕРНЕННЯ

ТЕРНІВСЬКІ ДЕПУТАТИ ОДНОГОЛОСНО ПІДТРИМАЛИ ЗВЕРНЕННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ТА АКЦІЮ «ПОВЕРНІТЬ ГРОШІ ГРОМАДАМ» .
День працівників культури та аматорів народного мистецтва

В затишному залі актової зали Тернівської школи мистецтв відзначали свято всіх тих, хто присвятив себе такій почесній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби українців: співробітники музеїв і бібліотек, фахівці будинків культури, клубів, колективи художньої самодіяльності, письменники, артисти, художники, представники молодіжних творчих рухів. Згідно указу Президента від 30.12.2013 День працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначається 9 листопада.

День працівників соціальної сфери

Від щирого серця вітали в залі засідань міськвиконкому із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! День працівників соціальної сфери - це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.
від: 04 листопада 2019
4 нових проекти відкрив конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» у Тернівці

17 жовтня у Тернівці презентували ще 4 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», який проводиться за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК. Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.
від: 17 жовтня 2019
В Тернівці відзначили День захисника України

11 жовтня о 13.00 біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди Дня захисника України. А о 14.00 у ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма. Міський голова Віталій Тарелкін привітав усіх захисників, учасників АТО та сім’ї загиблих у АТО зі святом. «Вітаю вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої! Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто завжди стоїть на варті незалежності нашої країни.
від: 11 жовтня 2019
Шановні тернівчани!

Прийміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків. Сьогодні хочу віддати данину поваги всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу та суверенітет української держави. Ви втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Нехай же Ваша сила буде завжди заснована на любові. Хай удома на Вас завжди чекають. Ви наша гордість і честь! З повагою, міський голова В.В. Тарелкін
від: 11 жовтня 2019
У Тернівці вітали освітян з професійним святом

3 жовтня у ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма до Дня працівників освіти. Привітати освітян прийшли міський голова В.В. Тарелкін, заступник міського голови В.І. Гурський, заступник міського голови В.А. Добровольський та начальник відділу освіти В.В. Ільчишин.
від: 03 жовтня 2019
Шановні працівники освіти!

Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Бути вчителем - це високе покликання, особливий талант. Ви даєте своїм вихованцям знання, прищеплюючи їм високі моральні поняття честі і гідності, добра і справедливості, розвиваєте кращі особистісні якості, здібності творчо мислити і приймати самостійні рішення, відкриваєте перед кожним величезний світ з вибором тисяч життєвих доріг. Вчитель - це завжди трудівник і подвижник своєї справи. Висловлюю вам, дорогі наші педагоги, глибоку вдячність за самовіддане служіння високим ідеалам просвітництва. Упевнений, що і надалі ваша діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії, розвиток освіти. Бажаю вам впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, вдачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини! З повагою, міський голова В.В. Тарелкін
від: 03 жовтня 2019
У Тернівці відкрили 4 проекти конкурсу Громада своїми руками

2 жовтня у Тернівці презентували 4 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Нагадуємо, що вже сьомий рік в місті Тернівка проводиться Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК. Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.
від: 02 жовтня 2019
Міський голова Віталій Тарелкін провів особистий прийом

01.10.2019 року в приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради міський голова провів особистий прийом громадян. Мешканцями міста на прийомі були порушені переважно питання житлово-комунального напрямку
від: 01 жовтня 2019Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»