Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтрДобрим черговим подарунком, на цей раз для тернівчанки Наталі Царенко стало отримання ордеру на право власності жилої трьохкімнатної квартири.

Добрим черговим подарунком, на цей раз для тернівчанки Наталі Царенко стало отримання ордеру на право власності жилої трьохкімнатної квартири. Житло тернівчанка отримала в порядку черговості, як мати багатодітної сім’ї.
УСЗН ІНФОРМУЄ

Дію карантину на території України подовжено з 22 травня до 31 липня 2020 року, відповідно Постанови КМУ від 20.05.2020р №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (із змінами)
УВАГА! ТЕРНІВСЬКЕ ДПІ ІНФОРМУЄ!

УВАГА! НАГАДУЄМО! На період дії норми п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами)
Режим роботи ЦНАП. Шановні відвідувачі Центру!

Режим роботи ЦНАП Шановні відвідувачі Центру! Відповідно до постанови кабінету Міністрів України № 522 від 25.06.2020 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України», протоколу позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС №26 від 02.07.2020 року відновлено попередній графік роботи Центру.
Тернівські податківці відзначають свій 30 – річний ювілей

Тернівські податківці відзначають свій 30 – річний ювілей

В канун 30-річного ювілею створення відділення налогової служби в місті Тернівка, тернівських працівників служби урочисто вітали в залі засідань Тернівської міської ради. Зі словами подяки та привітань виступила секретар Тернівської міської ради Жанна Шкут: «Від того, як буде не тільки працювати, а й які буде мати взаємовідносини служба і платники податків різних форм власності, юридичних та фізичних осіб, залежать надходження до бюджету, а це, в свою чергу: і соціальні проекти, і соціальна допомога, і пенсії, і розвиток міста…»

17.06.2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

17.06.2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради. Прийнято 16 рішень, з них 4 рішення згідно плану на червень 2020 року.
В ТЕРНІВЦІ РОЗПОЧАЛИ МОНТАЖ УСТАНОВКУ ДИТЯЧИХ ІГРОВИХ МАЙДАНЧИКІВ

В ТЕРНІВЦІ РОЗПОЧАЛИ МОНТАЖ УСТАНОВКУ ДИТЯЧИХ ІГРОВИХ МАЙДАНЧИКІВ

Діти – це наша прикраса і радість життя.

Діти – це наша прикраса і радість життя. Це окрема щаслива країна, заради якої ми, дорослі, живемо і працюємо. І в той же час, це дуже велика відповідальність і обов'язок перед ними.

Свято Вознесіння в Тернівці

28 травня православна Церква відзначила одне із 12 головних церковних свят — Вознесіння Господнє. Це свято завжди припадає у четвер на сороковий день після Христового Воскресіння. У день Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа престольне свято відзначив тернівський Свято – Вознесенський храм. Міський голова Віталій Тарелкін прийняв участь у святковій літургії з нагоди храмового свята.
У Тернівці відбулося чергове засідання виконкому

У минулу середу, 20 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

На виконкомі прийнято 9 рішень, з них 3 згідно плану на 2020 рік, зокрема про роботу Тернівського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, організацію та проведення Дня молоді, а також про роботу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Тернівка.

День вишиванки

ПАТРІОТИЧНИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ. В День української вишиванки всі її прихильники мали можливість долучитися до патріотичного флешмобу «Вишиванка - код нації».
Санітарна обрізка дерев

НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА РОЗПОЧАЛИСЬ РОБОТИ ПО САНІТАРНІЙ ОБРІЗЦІ ДЕРЕВ
Оновлення міського парку

У МІСЬКОМУ ПАРКУ ПРОХОДЯТЬ РОБОТИ З УСТАНОВКИ НОВОГО РОЗВАЖАЛЬНОГО АТРАКЦІОНУ - ЛАНЦЮГОВОЇ КАРУСЕЛІ
Вітаємо усіх тернівчан з 75-ю річницею Перемоги у Другій Світовій війні.

Вітаємо усіх тернівчан з 75-ю річницею Перемоги у Другій Світовій війні.Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»