Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр


Вітаємо тернівчанку! 
від: 02 липня 2018
День Конституції у Тернівці

27 червня у Тернівці відбулась урочиста програма присвячена Дню Конституції України. Заступник міського голови Гурській В.І. привітав усіх присутніх зі святом та побажав наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання рідного краю та нашої незалежної Батьківщини.
від: 27 червня 2018
У Тернівці нагородили переможців конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками 2018»

25 червня у ЦД «Шахтар» відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу міні-грантів в рамках реалізації проекту «Громада своїми руками 2018». В Тернівці протягом 6-и років ДТЕК разом з Тернівською міською радою проводить конкурс міні-грантів в рамках реалізації проекту «Громада своїми руками 2018».
від: 25 червня 2018
150 тернівських учнів попрощалися зі школою

23 червня відбулись випускні бали у загальноосвітніх школах міста Тернівка.
від: 25 червня 2018
У Тернівці вшанували пам’ять жертв війни в Україні

22 червня о 10.00 біля меморіалу загиблим воїнам пройшов мітінг до Дня скорботи і вшанування пом’яті жертв війни в Україні.
від: 22 червня 2018
Медогляд для шахтарів, постраждалих на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань

21 червня у Дніпропетровській клінічній лікарні ім. Мечникова була проведена акція спрямована на підтримку здоров’я шахтарів, постраждалих на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань за ініціативи управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області, яке очолює начальник управління Борис Мазур, спільно з головою Первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України Тернівського міського відділення Віктором Кліщенко, за підтримки ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» в особі радника генерального директора Олександра Коваля, міського голови Віталія Тарелкіна та за участі начальника відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Наталі Жмуренко, головного лікаря клінічної обласної лікарні ім.. Мечникова Сергія Риженко, завідуючої відділенням профпатології, заслуженого лікаря, кандидата медичних наук Світлани Харківської
від: 21 червня 201820 червня відбулось чергове засідання 35 сесії Тернівської міської ради

20.06.2018 року в залі засідань виконкому міський голова Тарелкін В.В. провів пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Тернівської міської ради сьомого скликання. - з питань благоустрою, будівництва, комунального господарства, архітектури, землекористування, екології, сільського господарства; - з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, торгівлі та підприємництва. - з питань охорони здоров’я, освіти, молоді, культури, соціальної політики; - з питань планування, бюджету, фінансів, економічних реформ, торгівлі та підприємництва.
від: 20 червня 2018
20 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради

20.06.2018 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.
від: 20 червня 2018
Всеукраїнський турнір «Кодокан»

Вихованці Центру дитячої творчості - юні дзюдоїсти, продовжують поповнювати спортивну «Скарбничку» міста медалями Всеукраїнського рівня.
від: 18 червня 2018
У Тернівці привітали медиків зі святом

15 червня у Тернівці вітали з професійним святом медичних робітників. Урочиста програма присвячена Дню медичного робітника відбулась у центрі дозвілля «Шахтар». Привітали медиків міський голова В.В. Тарелкін, народний депутат України А.В. Мартовицький, голова Дніпропетровської обласної організації «За життя» М.І. Пустова та голова незалежної профспілки Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві В. М. Клищенко.
від: 18 червня 2018
Тернівські танцюристи підкорили Одесу

10 червня пройшов третій рейтинговий турнір із сучасної хореографії в м. Одеса, в якому взяли участь більше 3500 учасників з усієї України. Враховуючи велику кількість учасників, організаторам змагань довелося проводити турнір на трьох майданчиках.
від: 18 червня 2018
Медична служба в надзвичайних ситуаціях

На початку червня місяця в центральній міській лікарні м. Тернівки були проведені навчання з метою підготовки медичного персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях. Відпрацьовувалися дії медичних фахівців під час умов пожежної безпеки. За сценарієм навчань була проведена імітація пожежі. Лікарі, медичні сестри, загалом весь персонал лікарні, відвідувачі та хворі були терміново евакуйовані із приміщень.
від: 14 червня 2018
До уваги платників податків!

Виконавчий комітет Тернівської міської ради повідомляє, що п. 12.3 статті 12 Податкового кодексу України визначено, що міська рада в межах свої повноважень приймає рішення про встановлення місцевих податків та зборів.
від: 12 червня 2018Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»