Актуальні новини


Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтр
Особистий прийом тернівського міського голови В. Тарелкіна

Черговий особистий прийом громадян провів тернівський міський голова В. Тарелкін. Він проходить кожен перший вівторок місяця.


Міський голова привітав шахтарів з Виробничим Новим роком

26 грудня 2019 року в актовій залі ДТЕК ШУ «Тернівське» шахти «Західно-Донбаська» відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню Виробничого Нового року підприємства. В цей день вітали героїв, які своєю щоденною, важкою працею вкотре довели, що «шахтар» - це професія справжніх чоловіків!
В Тернівці урочисто відкрили головну ялинку міста

19 грудня 2019 року на площі ім. Т.Г. Шевченко урочисто відкрили головну Новорічну ялинку. На зустріч з казковими героями, Дідом Морозом та Снігуронькою з нетерпінням чекала малеча, яка з радістю та веселим настроєм, танцювала і брала участь у всіх новорічних іграх та розвагах.
В Тернівці пройшла благодійна акція `З`єднай долоні добра`

До дня Св. Миколая на базі Тернівського міського молодіжного центру "InTern" пройшла щорічна міська, волонтерська, благодійна акція - "З'єднай долоні добра" для дітей, які потребують уваги та підтримки - це діти з інвалідністю, сироти, ВПО, з багатодітних малозабезпечених сімей.
В Тернівці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня 2019 року в ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма, присвячена Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, який щороку відзначається 14 грудня, в день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

У Тернівці привітали депутатів міської ради та працівників органів місцевого самоврядування з професійним світом

6 грудня у центрі дозвілля Шахтар відбулась урочиста програма присвячена Дню місцевого самоврядування. День місцевого самоврядування відзначається щорічно 7 грудня згідно з Указом Президента України. Свято по праву пов’язується з державними святами незалежності і сприймається як дата, що є знаковою віхою у становленні Української держави.
Свято армреслінгу в Тернівці

Свято сили, духу, спортивної відваги та стійкості влаштували в День Збройних сил України організації ветеранів АТО в Тернівці. Підтримав цю ідею та сприяв проведенню цих, досить оригінальних для нашого міста змагань, міський голова Віталій Тарелкін.
Міжнародний День волонтера відзначили в Тернівці

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Волонтерство як соціокультурне явище нерозривно пов’язане з розвитком цивілізації.
3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Дуже важливим завданням в умовах нашого сьогодення є захист прав людей з інвалідністю, розширення їх можливостей участі в житті суспільства.Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»

Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»