Оголошення


 

 

Найменування  
Дата події по  
Бліц-новина 

Фільтрувати
Відмінити фільтрШановні підприємці! 
від: 07 жовтня 2019Шановні тернівчани! 
від: 07 жовтня 2019Шановні підприємці, представники ресторанного бізнесу!

Відповідно до закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» з 20 вересня 2017 року в Україні набули чинності норми, що передбачають запровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) для потужностей, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є не перероблені інгредієнти тваринного погодження, громадська організація «Ресторанна Гільдія» підтримує проведення відповідних семінарів для представників ресторанного бізнесу. Компанією «ПРОФІ КЛАБ» за підтримки громадської організації «Ресторанна Гільдія» 8 серпня 2019 року буде проведене 1-денне навчання по системі харчової безпеки в ресторанному бізнесі за адресою місто Дніпро, вул. Шевченка, 53А.
від: 25 липня 2019
УВАГА! КОНКУРС!!!

На об'єкт: «Придбання та встановлення стаціонарного атракціону - карусель ланцюгова ,,Венеція’’, в Парку Культури та Відпочинку за адресою: вул. І.Петрова, 12, м.Тернівка, Дніпропетровської обл. Комунальне підприємство «Тернівське житлово-комунальне підприємство» в рамках Програми соціального партнерства компанії ДТЕК та міста Тернівка, оголошує конкурс на визначення підрядника на об'єкт: «Придбання та встановлення стаціонарного атракціону - карусель ланцюгова ,,Венеція’’», в Парку Культури та Відпочинку за адресою: вул. І.Петрова, 12, м.Тернівка, Дніпропетровської обл.
від: 23 липня 2019


Шановні мешканці міста!

16.04.2019г. – донорський день!(платно) Всі бажаючі можуть здати кров в КНП "ЦПМСД м.Тернівки", 2 поверх,каб.№10 (денний стаціонар) з 10.00. При собі мати ксерокопію паспорту, ідентифікаційного коду. З повагою КНП "ЦПМСД м.Тернівки"
від: 09 квітня 2019
Конкурс Громада своїми руками

Хочеш змінити місто на краще? Тернівська міська рада оголошує Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»серед громадських організацій та об'єднань жителів міста. Проекти можуть бути спрямовані на: благоустрій; розвиток освіти, культури, спорту; пропаганду здорового способу життя; підтримку соціально незахищених верств населення. У 2019 ключовими напрямками конкурсу залишаються «Енергоефективність в ЖКГ» і «Екологія». НОВЕ! В цьому році пропонується новий підхід до подачі заявок на міні-гранти в рамках затверджених напрямків конкурсу - Smart City (Розумне місто). Сума одного міні-гранту до 80 000 грн.
від: 21 березня 2019
До уваги мешканців та гостей м. Тернівка!

27 березня 2019 року о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирени та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації. Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.
від: 18 березня 2019
Давайте разом зробимо місто чистішим!

Навесні починається наймаштабніше прибирання міста. Більшість наших громадян долучається до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій. Саме від людей, їх самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Адже всі ми хочемо жити в місці, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Проте, щоб навести лад у власному місті, одного ентузіазму буде замало, адже чимало проблем із благоустрою можна осилити лише спільними зусиллями.
від: 28 лютого 2019Сторінки:   1 2 3 4 5 6 7 8 »

Виконавчий комітет
Оголошення

РЕГЛАМЕНТ роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради
Керівництво міста
Структурні підрозділи
Вакансії


Тернівська міська рада
РЕГЛАМЕНТ Тернівської міської ради VIІI скликання
СКЛАД депутатського корпусу
Склад постійних комісій Тернівської міської ради VІІI скликання


Публічна інформація
Про публічну інформацію

Рішення міської ради
Проекти рішень міської ради
Рішення виконкому
Проекти рішень виконкому
Розпорядження голови
Регуляторні актиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2021, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»