Перший дзвоник у Тернівці

Від: 01 вересня 2017

 01.09.2014 року усіх школах нашого міста відбулось свято Першого дзвоника. Розпочали новий рік традиційно – з урочистої лінійки. Міський голова В.В. Тарелкін разом із заступником міського голови В.І. Гурським та начальником відділу освіти Ільчишиним В.В. привітали учнів, іх батьків та вчителів загальноосвітньої школи №7 м Тернівка з початком нового навчального року та 30-річним ювілеєм школи.

 Цей день завжди найбільш хвилюючий для першокласників, які з цікавістю та захопленням вперше переступають шкільний поріг. Тому із вітальним словом міський голова звернувся, насамперед, до них та привітав усіх з нагоди свята Першого дзвоника, побажав «здоров’я, щастя, добра, здійснення всіх мрій».

 «Сьогодні у вашому житті черговий, дуже серйозний етап. Я думаю, що кожен з вас пам’ятатиме цей день. Роки навчання у школі дадуть вам хороший старт у житті. Всі знання, які ви тут почерпнете, стануть основою для вашого подальшого дорослого життя – зазначив Віталій Тарелкін.

 Також міський голова зауважив, що сьогодні учні одинадцятих класів прийшли на свято Першого дзвоника в останнє, адже у наступному році вони уже навчатимуться у вузах та ліцеях. «Бажаю, щоб цей навчальний рік ви використали ефективно», – додав він.  Вітальні слова педагогам, учням та їхнім батькам сказали Гурський В.І та Ільчишин В. В.   Гурський В.І. побажав учням, аби вони старанно навчалися та поважали педагогів.       Звертаючись до присутніх, Ільчишин В. В. подякував вчителям за їхню працю, побажав учням успіхів у навчанні.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»