Громада Тернівки висловила свою думку щодо перейменування Дніпропетровської області

Від: 11 травня 2018

     11 травня 2018 року у залі засідань виконавчого комітету Тернівської міської ради відбулося засідання круглого столу з питання перейменування Дніпропетровської області.   

     На засідання круглого столу були запрошені начальники відділів та служб міста, члени громадських організацій, члени громадської ради та жителі міста. Як зазначила секретар ради Шкут Ж.А. – «Засідання круглого столу проводиться у зв’язку зі значним суспільним резонансом, ураховуючи спільну значимість та численні звернення представників громадського суспільства, з метою сприяння виконанню Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

    У форматі вільного спілкування та публічної дискусії учасники заходу обговорили варіанти нової назви Дніпропетровської області. Кожен зміг висловити власну думку щодо тої чи іншої назви області. Громадськістю була запропонована назва – «Дніпровська область». Адже назва області повинна відповідати назві обласного центру, як і в більшості областей України.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»