В Тернівці відзначили День захисника України

Від: 11 жовтня 2019

 11 жовтня о 13.00 біля Меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди Дня захисника України. А о 14.00 у ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма. Міський голова Віталій Тарелкін привітав усіх захисників, учасників АТО та сім’ї загиблих у АТО зі святом.

 «Вітаю вас з Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої! Це свято символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто завжди стоїть на варті незалежності нашої країни.

 Наша сила духу та віра допоможе подолати всі труднощі на шляху утвердження незалежної соборної держави! Наші воїни, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості.

 У цей день ми віддаємо данину поваги всім чоловікам, які відстоюють незалежність українського народу на сході України. Ви, воїни АТО, втілюєте мужність, силу та героїзм захисників рідної землі в нелегкі для України часи.

 На сході України, де проходить операція об’єднаних сил, тисячі українських воїнів віддали своє життя за Батьківщину. З них семеро тернівчан: Жеребцов Володимир, Попов Олександр, Тарасов Дмитро, Подорожній Сергій, Гречаний Олександр, Власов Ігор та Ременюк Сергій.

 Щира вдячність за їх безсмертний подвиг та низький уклін матерям, сім'ям загиблих. Мужність, героїзм, самовідданість захисників України – неоціненні. Ваші подвиги вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність і завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода, як здобувається право бути вільною, самодостатньою нацією! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми – непереможні!» - звернувся міський голова до всіх присутніх.

 За проявлені мужність, відвагу, патріотизм та з нагоди свята Віталій Тарелкін вручив подяки учасникам антитерористичної операції на сході України.

 Присутні на заході поіменно вшанували пам΄ять усіх героїв Небесної сотні, героїв-Захисників України – учасників антитерористичної операції, які поклали свої життя на вівтар єдності, незалежності і територіальної цілісності України скорботною хвилиною мовчання.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»