4 нових проекти відкрив конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» у Тернівці

Від: 17 жовтня 2019

 17 жовтня у Тернівці презентували ще 4 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», який проводиться за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК. Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.

 У дитячому садочку «Росинка» замінили старе обладнання ігрового майданчику на нове. Ігрова зона з елементами екологічного виховання – це активний фізичний, оздоровчий та емоційний розвиток малят. 158 дітей дошкільного закладу «Росинка» та 60 учнів початкової школи отримають можливість розвиватись та пізнавати оточуючий світ в належних, якісних та не традиційних умовах.

 КЗ «Мистецька школа Тернівської міської ради» відкрила новий художній клас. Цей проект є інструментом для забезпечення та розвитку культурного життя м. Тернівка, бо здобувати більш якісні та повні знання зможе кожна дитина, яка вступить до КЗ «Мистецька школа Тернівської міської ради». Також покращення умов навчання буде сприяти професійній підготовці, організації і проведенню виставок, та інших культурних заходів для мешканців міста.

 Наступним проектом був направлений на створення комфортних умов проживання для мешканців будинків 7, 8 , 9 та 10 по вул. Лермонтова. У під’їздах цих будинків стало тепло та затишно завдяки установці енергозберігаючих металопластикових вікон та броньованих вхідних дверей. Біля під’їздів встановлено світлодіодні прожектори з датчиком руху.

 Останнім на сьогодні був проект, який поширюється на більшість школярів, дошкільнят та мешканців мікрорайону міста. У дворі будинку 11 по вулиці Перемоги встановлено вуличний ліхтар на сонячних батареях, який спрятиме довшому та безпечному перебуванню дітей на свіжому повітрі. У цьому дворі існувала ще одна проблема, яка полягала в тому, що через двір проходила грунтова стежка, по якій щоденно проходить велика кількість школярів, дошкільнят та їх батьків. Тепер там з’явився тротуар, який сприяє комфортному пересуванню мешканців у будь яку погоду.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»