Нарада з питання підготовки до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року

Від: 13 березня 2019

 13 березня 2019 року у виконавчому комітеті Тернівської міської ради відбулася нарада з питання підготовки до проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

 У нараді, яка пройшла під керівництвом керуючої справами виконкому Цимбал Л.В., взяли участь начальник відділу освіти Ільчишин В.В., начальник відділу культури міської ради Підгорна О.І., головний лікар комунального закладу «Тернівська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради» Крадько М.М., начальник відділу Державного реєстру виборців Сомова Н.С. Серед питань, розглянутих під час засідання, – підготовка та матеріально-технічне забезпечення приміщень для роботи дільничних виборчих комісій, благоустрій прилеглих територій, створення умов для доступності до виборчих дільниць громадян з особливими потребами, взаємодія з відділом Державного реєстру виборців у процесі підготовки списків виборців, забезпечення громадського порядку, цілодобової охорони приміщень виборчих дільниць тощо.

 Загалом, в Тернівці утворено 12 виборчих дільниць на постійній основі, з них: 11 звичайних та 1 спеціальна. Дислокація виборчих дільниць не змінилася.

 Кожна виборча дільниця існує на постійній основі, має територію з визначеними межами, порядковий номер, адресу приміщення для голосування та місцезнаходження дільничної виборчої комісії. Межі спеціальної виборчої дільниці визначаються територією закладу, установи.

 За результатами проведеної наради керівникам установ та організацій надані відповідні доручення щодо організації та підготовки до проведення виборів.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громади



Про сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»