В Тернівці відбулась зустріч з Лесею Степовичкою

Від: 15 квітня 2019

 У неділю, 14 квітня, в міській бібліотеці та школі естетичного виховання відбулися зустрічі із відомою поетесою Лесею Степовичкою. Ця натхненна жінка, неймовірно талановита й така ж харизматична особистість, не потребує представлення. Всі, хто небайдужий до поетичного слова, знають її ім’я. Не лише поетичний талант зробив її відомою.

 Широкий спектр інтересів захоплює: проза й поезія, літературні переклади й документальні нариси. Член Національної Спілки письменників та Національної Спілки журналістів України.

 Десятиліття Леся Степовичка очолювала Дніпропетровську обласну письменницьку організації НСПУ, була засновником та головним редактором літературно-мистецького та художньо-публіцистичного часопису "Січеслав". Її успіхи відзначені обласними всеукраїнськими та міжнародними літературними преміями.

 Під час зустрічі авторка презентувала солідний творчий доробок – 2-томник прози під загадковою назвою «Німці в городі», який писався кілька років, і збірку поезій «Осінні люди».

 Послухати Лесю Степовичку прийшли міські поети, викладачі, і просто ті, хто бажає духовного зростання.

 Розмова була щирою і відвертою. Від перших слів поетеси присутні дізналися про непростий її шлях у літературу, про тісний духовний зв’язок та співпрацю із корифеями літератури.

 Поетеса подарувала власні збірки для шкільних бібліотек, також підписала і передала кілька своїх збірок воїнам ООС на схід України.

 Зустріч з пані Лесею та її творчістю залишила по собі приємні враження, а також бажання читати і знати українську літературу.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»