Мешканці Дніпропетровщини можуть пройти безкоштовне експрес-тестування на ВІЛ

Від: 15 травня 2019

 Безкоштовно, швидко та конфіденційно. Жителів області запрошують пройти експрес-тестування на ВІЛ. Акція триватиме два дні. Де прийматимуть охочих, повідомили під час прес-конференції у Дніпропетровській ОДА.

 «19 травня весь світ згадує людей, які померли від СНІДу. Напередодні цього дня в Україні відбуваються безкоштовні експрес-тестування на вірус імунодефіциту людини. Дніпропетровщина – не виняток. Такими акціями прагнемо донести, що ВІЛ – не вирок. ВІЛ-позитивні люди можуть абсолютно нормально жити. Важливо лише дотримуватися правильного лікування. Воно в Україні – безкоштовне», – розповіла медичний директор обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Марія Гудова.

 17 травня експрес-тестування відбудеться в торговому центрі «Славутич» за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля, 104а. Акція триватиме з 10:00 до 15:00. 18 травня людей прийматимуть у торговому центрі «Караван» за адресою: м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17. Охочих чекають із 12:00 до 18:00.

 Тестування – безкоштовне та конфіденційне. Результат – протягом 15 хвилин.

 «Рекомендуємо перевірятися на ВІЛ кожні три місяці. Тестування можна пройти будь-коли в будь-якій медичній установі України. Це – безкоштовно», – додала Марія Гудова.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»