Начальники відділів звітували про виконану роботу на засідання виконавчого комітету

Від: 15 травня 2019

 15.05.2019 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

 Начальник 50-ї державної пожежно – рятувальної частини Киреєв С. В., доповів про стан зовнішнього протипожежного водопостачання в місті Тернівка. За результатами весняної перевірки пожежних гідрантів у місті встановлено, що із 67 гідрантів 6 несправних (під час весняної перевірки 2019 року 6 несправних пожежних гідрантів). Із 67 гідрантів покажчиками обладнано 43.

 Приходько О.А., начальник відділу молоді і спорту представила звіт про роботу відділу молоді і спорту Тернівської міської ради за 2018 рік. Підготовлено пакети документів кандидатів на присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (1 особа) та премії Дніпропетровської обласної ради (2 кандидатури). Також було подано клопотання до управління молоді та спорту облдержадміністрації про відзначення найкращих активістів молодіжного руху міста Тернівки у кількості 3 осіб. Спеціалісти відділу, у межах своєї компетенції та напрямку роботи, взяли участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях, форумах, семінарах-тренінгах, круглих столах, заходах, спрямованих на підвищення інформаційно-просвітницького та культурного рівня. Проведено круглий стіл для молоді міста «Розвиток молодіжно-патріотичного руху в місті» за участю лідерів громадських організацій та загальноосвітніх шкіл міста. Протягом 2018 року було проведено 21 засідання Тернівської молодіжної ради. Спеціалістами відділу проведено 14 лекцій та відеолекторіїв в загальноосвітніх закладах міста. Згідно календарного плану спортивно-масових заходів спортсмени школи брали активну участь у змаганнях різного рівня.

 Висоцька Л.А., в.о. директора Тернівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Протягом 2018 року до Тернівського міського центру надійшло повідомлення від суб’єктів соціальної роботи стосовно 204 сімей, здійснено виходи у 183 сім’ї, індивідуальними послугами було охоплено 118 сімей, в яких виховується 214 дітей. За поданням служби у справах дітей здійснювався соціальний супровід 9 сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою/піклуванням. Під соціальним супроводженням перебувало 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховувалася 21 дитина-вихованець та 2 неповнолітніх біологічних дітей; 4 прийомних сімей, що виховували 6 прийомних дітей та 7 неповнолітніх біологічних. Працівником Центру протягом 2018 року було відвідано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї 87 разів. Проведено 4 засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, батьків-вихователів з метою підвищення виховного потенціалу та запобігання емоційному вигоранню.

 Про підсумки роботи відділу архітектури та інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Тернівської міської ради за 2018 рік прозвітувала Северіна Н.В., начальник відділу архітектури та інспекції ДАБК. Відділ злагоджено співпрацює із Центром надання адміністративних послуг та надає мешканцям міста 21 адміністративну послугу. Так, за 2018 р. відділом було надано 145 адміністративних послуг.

 З всього числа наданих послуг більша вага припадає на послугу «Висновок щодо вилучення (викупу) та надання земельної ділянки» - 82 рази за 2018 рік громадяни зверталися до ЦНАП за даною послугою, що складає 57 % від загального числа наданих послуг. Організовано роботу комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до обєктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Тернівка. За 2018 рік на засіданнях комітету було розглянуто 8 проектів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури з метою оцінки передбачених заходів, що забезпечують доступність особам з інвалідністю до об’єктів будівництва, які фінансуються з державного або місцевого бюджету. Відділ приймає участь, в складі комісії з питань дотримання Правил благоустрою території міста, у рейдах-обстеженнях по перевірці територій та об'єктів благоустрою, щодо дотримання вимог Правил благоустрою території міста Тернівка. Рейди проводяться починаючи з квітня місяця (після встановлення сприятливих погодних умов) та тривають до листопада (до настання несприятливих погодних умов). Взимку рейди проводяться лише в разі потреби або письмових звернень. У 2018 році працівники відділу разом із екологом провели 24 планових та 10 позапланових рейдів щодо дотримання вимог Правил благоустрою території міста Тернівка. Під час рейдів проводилася роз’яснювальна робота із громадянами - мешканцями міста щодо утримання території міста в чистоті, розповсюджувалися листівки із вимогами Правил благоустрою території м. Тернівка, а також було складено 18 попереджень.

 В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли 20 проектів рішень.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»