У Тернівці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Від: 14 грудня 2017

  14.12.2017 року у малому залі центру дозвілля «Шахтар» відбувся урочистий захід до Дня вшанування ліквідаторів Чорнобильської АЕС. На заході були присутні міський голова Тарелкін В.В. та Лазуренко С.І. помічник-консультант народного депутата України Мартовицького А.В.

 «Ваш подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що Ви зробили. Ви запобігли трагедії ціною свого здоров'я, а багато хто і ціною життя. Бажаю всім, хто, не вагаючись закрив нас від ядерної хмари, здоров'я, щастя, благополуччя, добра, витримки, успіхів, родинного тепла, душевного спокою, мирного неба» - привітав усіх присутніх Віталій Тарелкін.

  Подяками міського голови, за проявлені мужність і героїзм, готовність до самопожертви заради захисту людства від руйнівного впливу екологічної катастрофи, були нагороджені – Малащук М.М., Саприкін А.О., Шалько В.П.

  Лазуренко С.І. помічник-консультант народного депутата України Мартовицького А.В. також привітав ліквідаторів з цим пам’ятним днем.

 «Ви справжні герої, захисники нашої батьківщини, ризикуючи власним життям, здоров'ям, зробили все можливе для порятунку людства. Низько схиляємо голови перед тими, хто випробував на собі руйнівну силу радіації, кому дорогою ціною далося забезпечення екологічної безпеки в ті страшні часи, перед тими, хто віддав за нас життя» - сказав Сергій Лазуренко та вручив Подяки від народного депутата України Мартовицького А.В.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»