Відкриття Меморіальної дошки на честь загиблих воїнів АТО

Від: 15 травня 2018

  15 травня відбулось урочисте відкриття Меморіальної дошки на честь випускників середньої загальноосвітньої школи №1, які загинули захищаючи суверенітет та цілісність території України у зоні АТО.

   Гречаний Олександр Васильович 1975 року народження та Власов Ігор Олександрович 1970 року народження, які загинули 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла, в так званому «Зеленому коридорі» на перехресті доріг сіл Перемога з Новокатеринівка. Указом Президента України 104/2017 від 10.04. 2017року «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» вони були нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

  «Українськи захисники завжди уособлювали мужність і героїзм впродовж всієї багатовікової української історії. Волелюбні козаки захищали свою Вітчизну в найтяжчі часи іноземного поневолення. І сьогодні Україна славиться своїми воїнами-захисниками, які без вагань стали на її захист і вже кілька років поспіль з честю і відданістю захищають її суверенітет і територіальну цілісність. Із завзятістю, патріотизмом, не шкодуючи ані своїх сил, ані здоров’я, та, навіть, свого життя справжні сини України виконують свій конституційний обов’язок на Сході нашої держави. Війна, на жаль, - не лише перемоги, але й втрати.

   Я висловлюю велику людську вдячність, низький уклін Вам, шановні матері й жінки загиблих воїнів-патріотів, які виховали справжніх захисників вітчизни. Допоки ми живі – буде жити пам’ять про наших героїв. Власов Ігор та Гречаний Олександр щоденно будуть зустрічати й проводжати поглядом учнів, нагадуючи кожному з нас, що своє життя вони віддали за світле і мирне небо, за радісні шкільні дні» - у своїй промові зазначив міський голова Віталій Тарелкін.

   Директор школи №1 Редька Л.М. висловив свої співчуття рідним загиблих учасників АТО та подякував їм за синів, братів і чоловіків, які захищали кордони нашої держави. Які поклали своє життя захищаючи суверенітет та цілісність України, і назавжди залишаться в наших серцях героями. Після чого відбулось урочисте відкриття Меморіальної дошки та покладання квітів.

  233 тернівчанина брали участь у бойових діях в зоні антитерористичної операції на Сході України. Двоє з них мають інвалідність у результаті отриманих поранень. Шестеро – загинули. Вічна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя за нашу єдину і неподільну державу. Вони віддали своє життя за те, щоб ми з вами із радістю зустрічали кожен день і будували щасливе майбутнє своє і своєї країни.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»