Шановні тернівчани!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

   Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної Тернівки. І як результат злагодженої праці усіх нас місто Тернівка динамічно розвивається. В цьому році у Тернівці з’явилися нові об’єкти: 4 сучасних дитячих майданчики; завдяки ініціативам громадян та за підтримкою Тернівської міської ради та Компанії ДТЕК в 2017 році  в місті з’явилися нові об’єкти благоустрою (дитячі спортивно-ігрові майданчики, арт-об’єкт  «Я люблю Тернівку»), нова  експозиція в Тернівському краєзнавчому музеї, присвячена пам’яті загиблих в АТО, новий сучасний кабінет біології в СЗШ №6, проведено ремонти у школах №6 і 7, також у школах відремонтовані спортзали та інше. Відремонтовано ще більше доріг та тротуарів; проведено роботи з капітального ремонту котла міської котельні. Також у місті з’явилася нова площа ім. Т.Г. Шевченка, де будуть проходити всі масштабні заході, в тому числі і новорічні свята. На площі вже засяяла вогниками 18-ти метрова новорічна ялинка. Можна сміливо сказати, що 2017 рік в цілому був позитивним для нас і переконливо довів: ми здатні багато зробити для нашого міста. У нас ще багато планів на майбутнє. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

   Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

   З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

 

                         З повагою,                 

                      Міський голова                                                 В.В. Тарелкін                            


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»