У Тернівському професійному гірничому ліцеї відбувся Міжобласний конкурс фахової майстерності

Від: 18 квітня 2019

 18 квітня на базі Тернівського професійного гірничого ліцею відбулось відкриття Міжобласного конкурсу фахової майстерності за професією «Електрослюсар підземний». В змаганні взяли участь 17 учнів (студентів) з 11 закладів професійної освіти.

 На заході були присутні міський голова В.В. Тарелкін, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області В.М. Василиненко, генеральний директор ПрАТ «Павлоградвугілля» С.А. Воронін та народний депутат України А.В. Мартовицький. « Конкурс – це можливість перевірити свої знання і сили. Ви майбутні шахтарі, бо обрали гірницьку професію. Праця шахтаря вимагає максимальної витримки та від¬ваги. Ваша професія була і залишається однією з ризикованих, однак надзвичайно необхідною. Мабуть тому професію гірників обирають особливі люди - мужні, надійні, сильні духом. Тож бажаю вам успіхів та перемоги у конкурсі, щоб прийти на підприємство справжніми професіоналами» - привітав конкурсантів міський голова В.В. Тарелкін.

 Програмою конкурсу було передбачено два тури: теоретичний та практичний. За підсумками двох турів конкурсу переможцями визначені учні Білозерського професійного ліцею. Вони забрали 1,2 та 3 місце.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»