У Тернівці відкрили 4 проекти конкурсу Громада своїми руками

Від: 02 жовтня 2019

 2 жовтня у Тернівці презентували 4 проекти-переможця конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Нагадуємо, що вже сьомий рік в місті Тернівка проводиться Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК. Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.

 Першим відкриттям у цьому році стали проекти «Будинок нашої мрії» та «Затишний будинок». Ці проекти направлені на енергозбереження. По вулицях Дніпровська, 6 та Харківська, 9 були замінені міжповерхові вікна та встановлені тепло зберігаючи двері у під’їздах, встановлені енергозберігаючи лампи освітлення у під’їздах.

 Наступними були дитячі садочки «Ракета» та «Зоряни». Тут було замінено старе обладнання ігрових майданчиків. Нове і сучасне обладнання направлене на екологічне виховання та створює максимально комфортні умови для розвитку дошкільнят.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»