Тернівка піклується про довкілля

Від: 21 березня 2018

  День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. У 2018 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 21 квітня.

  Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

  Таким чином на черговому засіданні виконкому Тернівської міської ради були надані для затвердження заходи з утримання та ремонту об’єктів благоустрою м. Тернівка на 2018 рік. Підприємства, установи, організації усіх форм власності - зобов'язали провести комплекс заходів до Дня Довкілля, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища міста; забезпечити оновлення чи ремонт фасадів своїх будівель, а також існуючих малих форм, газонів, квітників на прилеглих територіях; провести роботу на підпорядкованих територіях щодо виявлення зелених насаджень, які підлягають видаленню та вжити заходи по їх ліквідації з метою попередження загрози виникнення аварійних ситуацій на території міста Тернівка; провести інвентаризацію зелених насаджень. Рекомендовано ПАТ «ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ» протягом року утримувати в належному стані закріплені території; об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків протягом року здійснювати заходи з благоустрою та утриманню в належному стані прибудинкових територій відповідно до правил благоустрою м. Тернівка.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»