Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради

Від: 21 березня 2018

  21.03.2018 року у залі засідань виконкому відбулось чергове засідання виконавчого комітету Тернівської міської ради.

   Аналіз стану надання медико-соціальних послуг Тернівським міським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду України за 2017 рік представила начальник Тернівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Жмуренко Н.В. Лікування потерпілих на виробництві, проводиться у лікувально - профілактичних закладах. Протягом року стаціонарно було проліковано 195 осіб. Протягом року для проходження медичної реабілітації було направлено 9 осіб травмованих на виробництві, де потерпілих обслуговував кваліфікований персонал з вузькопрофільними направленнями 24 години на добу. Згідно договорів, укладених з чотирма аптечними закладами: ТОВ «Цитофарм», ТОВ «РАМ РУАН», ТОВ «Факультет-Фарм» та ТОВ «Мед-Сервіс». Потреба у медичному лікуванні визначається довідкою МСЕК. Амбулаторно, протягом року було проліковано 1840 осіб, які 5449 разів звертались до відділення з відповідними заявами на загальну суму 7 487 230 грн. Протягом року було видано 314 санаторно-курортних путівки та 178 особам повернуто кошти за проїзд до санаторно-курортних закладів. Протягом 2017 року 134 потерпілих отримали готові протезно-ортопедичні вироби – ортези. 21 особа, яка має у керуванні автомобілі, видані Фондом, двічі на рік, отримували кошти на придбання пального.

  Також Жмуренко Н.В., начальник Тернівського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області представила аналіз стану виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах і організаціях в м. Тернівці за 2017 рік. За 2017 рік до Тернівського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області надійшло 27 повідомлень про нещасні випадки та 114 повідомлень про професійні захворювання. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року рівень виробничого травматизму зменшився на 3 особи (22 травмованих проти 25). Основними причинами настання нещасних випадків переважають організаційні причини. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року професійні захворювання збільшились на 27 осіб (117 професійних захворювань проти 90). У Тернівському міському відділенні Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області за 2017 року зареєстровано 116 професійних захворювань. Перше місце належить хворобам захворювання опорно-рухового апарату – 78 осіб (радикулопатії, остеохондрози, артрити, артози). На другому місці - органів дихання – 37 осіб. Третє місце – вібраційна хвороба – 2 осіб.

  Начальник юридичного відділу Немцева І.В. надала звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тернівської міської ради за 2017 рік. Протягом звітного періоду на розгляд адміністративної комісії було надано 19 протоколів про вчинення адміністративного правопорушення. Під час підготовки справ до розгляду, 2 протоколи повернуто як такі, що складені з порушенням вимог, встановлених Кодексом України про адміністративні правопорушення та 2 протоколи направлено для розгляду за територіальністю. Протягом звітного періоду проведено 15 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 15 протоколів про адміністративні правопорушення. За результатами розгляду протоколів про адміністративні правопорушення адміністративною комісією було прийнято такі рішення:

- 11постанов про накладення адміністративного стягнення у виді штрафу, на загальну суму 3 927 грн.;

- 2 постанови про накладення адміністративного стягнення у виді попередження;

- 2 постанови про закриття справи. У порівнянні з минулим періодом, кількість протоколів про адміністративні правопорушення, які надійшли на розгляд адміністративної комісії зменшилась на 29.

  В цілому члени виконавчого комітету Тернівської міської ради розглянули, обговорили та прийняли 25 проектів рішень.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»