У Тернівці вітали з Днем Соборності України

Від: 22 січня 2019

  22 січня в Україні відзначають День Соборності (день Злуки). Цього року свято особливе, адже минуло 100 років після проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День Соборності назавжди буде джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.

  У приміщенні виконавчого комітету Тернівської міської ради відбулась урочиста програма присвячена Дню Соборності України. На заході був присутній міський голова Віталій Тарелкін. У своєму звернені до всіх присутніх він побажав усім любові до рідної землі, миру та добробуту, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України. Святковий настрій усім присутнім дарували вихованці «Школи естетичного виховання», з музичним привітанням виступила Ліза Шаланкевич.

   Також у приміщенні виконкому архівним відділом була розміщення виставка до 100-річчя Соборності України, яка містить в собі архівні документи, історичні довідки та світлини.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»