Громади Дніпропетровщини можуть отримати допомогу від європейців у створенні ЦНАПів

Від: 23 квітня 2019

 Створити чи модернізувати ЦНАПи громадам області допоможуть європейці. Триває фінальний четвертий відбір учасників за програмою «U-LEAD з Європою». Заявки приймають до 30 червня, сповістили в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

 «Програма «U-LEAD з Європою» підтримує реформу децентралізації в Україні й надає регіонам міжнародну технічну допомогу. Громади Дніпропетровщини мають шанс отримати підтримку європейців у створенні та модернізації центрів надання адміністративних послуг», – розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

 ОТГ, що приєднаються до конкурсу, отримають комплексну підтримку європейців. Наприклад, консультаційну допомогу, програмне забезпечення, нові меблі чи обладнання. Майбутні працівники ЦНАПів пройдуть курс навчання від українсько-шведської команди.

 Вимоги до громад, які хочуть взяти участь у програмі, – за посиланням. Заявку на учать варто заповнити до 30 червня.

 Це – вже четвертий етап програми. На Дніпропетровщині переможцями першого раунду конкурсу стали місто Покров, Васильківська, Межівська, Покровська, Солонянська, Томаківська й Царичанська ОТГ.

 У другому – Божедарівська, Верхньодніпровська, Грушівська, Девладівська, Зайцівська, Миколаївська та Саксаганська громади, а також місто Марганець.

 У третьому – місто Першотравенськ, Вербківська, Гречаноподівська, Личківська, Маломихайлівська, Межиріцька, Перещепинська, Піщанська, Роздорська, Софіївська та Червоногригорівська ОТГ.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»