Фінуправління міста Тернівка звітувало про використання коштів міського бюджету

Від: 28 березня 2018

   На пленарному засіданні Тернівської міської ради, яке відбулось 28 березня, начальник міського фінансового управління Аносова Н.С. звітувала перед депутатами по бюджетній програмі «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах селищах, селах».

 Міське фінансове управління утримується за рахунок коштів міського бюджету та забезпечує реалізацію державної бюджетної політики на території міста у відповідності законодавству України, здійснює загальну організацію та управління виконанням міського бюджету, координує діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

  На функціонування управління по загальному фонду витрачено 1 625,4 тис. грн., в тому числі на оплату праці з нарахуванням 1 551,6 тис. грн., за використані енергоносії – 28,3 тис. грн., підписка періодичних видань -2,4 тис. грн., послуг зв’язку – 5,7 тис. грн., обслуговування комп’ютерної техніки – 6,0 тис. грн., оплата за оренду державного майна – 10,1 тис. грн., відрядження -4,8 тис. грн., програмне забезпечення -13,8 тис. грн., інші – 2,5 тис. грн.

  Повна інформація з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету та про виконання результативних показників бюджетної програми розміщена на офіціальному веб-сайті Тернівської міської ради посилання на http://ternrada.dp.ua/.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»