Тернівській школі естетичного виховання виповнилось 50 років!

Від: 26 січня 2018

  26.01.2018 року у Тернівській школі естетичного виховання відбулась урочиста програма присвячена 50-річному ювілею школи.

  «Історія Вашого закладу – яскравий приклад того, як треба любити свою справу, вболівати за успіхи інших, шанувати все українське, плекаючи молоду когорту музикантів та художників, вихованих на кращих взірцях класичного та сучасного мистецтва. Завдяки злагодженій роботі колективу під Вашим керівництвом, шановна Любове Вікторівно, таланти нашого регіону мають можливість реалізовуватися повною мірою. Тому впевнений, що музика у стінах Вашої школи ніколи не згасне. Хай і надалі у вашій школі панує аура фантазії, мистецтва, натхнення, творчого неспокою, де затишно почувають себе і діти, і викладачі, а на мистецькому небосхилі спалахують юні зірки» - такими словами міський голова Віталій Вікторович Тарелкін привітав директора та весь колектив Тернівської школи естетичного виховання з 50-ти річним ювілеєм школи.

   На сьогодні у школі естетичного виховання навчаються 177 учнів, працю 18 викладачів. У школі працюють художнє та музичне відділення, де діти навчаються грі на фортепіано, народно-духових, струнно-смичкових інструментах, опановують вокально-хорове та художнє мистецтво.

  За 50 років своєї діяльності школа підготувала більше тисячі випускників, серед яких професійні музиканти, вокалісти та художники - неодноразові лауреати міських та Всеукраїнських конкурсів. Більшість випускників обрали професію викладача і працюють у музичних вітчизняних закладах та за кордоном. Наразі школа може пишатися не лише учнями музичного відділення, а й художниками, які отримали путівку в мистецьке життя та стали живописцями, графіками, скульпторами, архітекторами.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2018, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»