У Тернівці триває підготовка до відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Від: 03 травня 2018

   Сьогодні, 3 травня, міський голова Тарелкін В.В. провів робочу нараду з цього приводу. У нараді взяли участь керівники установ, організацій, підприємств міста, відповідальні за підготовку та проведення загальноміських заходів.

  В ході проведення наради обговорювались найбільш актуальні питання щодо підготовки проведення урочистостей. Як зазначила начальник відділу культури Підгорна О.І., під час планування заходів керівництвом міста було прийнято рішення в міському краєзнавчому музеї розмістити виставку фотоматеріалів, пов’язаних з відкриттям у Тернівці меморіального комплексу загиблим воїнам (травень 1985 р.). Виставка буде працювати з 2 по 13 травня. Матеріали для виставки, були надані мешканкою нашого міста Марковою В.Ф. Також велика вдячність директору музею «Шахтарської слави» ШУ «Тернівське» Сергєєвої Г.В. за поповнення виставки додатковими фотоматеріалами.   «Дана виставка є унікальної тим, що відвідувачі зможуть перенестися в часи минулих років, побачити з якою пошаною відносились тернівчани до наших героїв - учасників війни, який масштаб носив захід перепоховання воїнів Братської могили у 1985 році» - розповіла Чуйко І.В., директор КЗ "Тернівський міський краєзнавчий музей".

 Також згідно плану заходів, затвердженого рішенням виконавчого комітету, святу передуватиме цикл тематичних заходів в бібліотеках міста, зустрічі з ветеранами Другої Світової війни, учасниками АТО, конкурси на кращий малюнок, засідання круглого столу та виховні години . 07 травня відбудеться легкоатлетична естафета серед учнів ЗОШ, тощо.

  З 1 по 8 травня в місті проходить соціальна акція «Шануймо ветеранів Другої світової війни», в рамках акції 10 ветеранів Другої світової війни отримають подарунки на суму 2 850 грн.. Програмою соціального захисту населення на 2016-2020 роки передбачені щорічні виплати одноразової грошової допомоги для учасників бойових дій Другої світової війни за рахунок коштів місцевого бюджету на загальну суму 9000 грн.. Виплата проводиться управлінням соціального захисту населення через поштові відділення зв’язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) за місцем отримання пенсії.

  Під час наради напрацьовані пропозиції до сценарію, номерів художньої самодіяльності, встановлено формат проведення тематичної програми. Отже, 08 травня біля Меморіалу загиблих воїнів пройде зустріч-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення. А 09 травня о 10 годині планується урочистий мітинг. Після чого у парку культури та відпочинку для ветеранів та мешканців міста буде організовано святковий концерт, а з польової кухні всі тернівчани зможуть скуштувати солдатську кашу, в вечері розпочнуться народні гуляння.

  Міський голова наголосив на необхідності забезпеченні громадського порядок під час проведення масових заходів та надав відповідні доручення начальнику Тернівського відділення поліції ГУНП підполковнику поліції Сердюку Д.І.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»