Для школярів Тернівки пролунав останній дзвоник

Від: 31 травня 2019

 31 травня в загальноосвітніх школах міста відбулось свято останнього дзвоника, яке сповістило про закінчення навчання та початок літніх канікул. Щоб привітати учнів й вчителів міста із завершенням навчального року, міський голова Віталій Тарелкін та депутати Тернівської міської ради завітали в школи на урочисті лінійки з нагоди свята.

 «Вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року та початок веселих літніх канікул. Тож бажаю вам добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнений, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям. Останній дзвоник - це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого дорослого життя. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Вітаю усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!» - звернувся до школярів міський голова Віталій Тарелкін.

  Директор школи Світлана Афанасьєва теж привітала випускників, які відсьогодні стануть на стежку дорослого життя, а "першачкам" побажала гарного відпочинку і наснаги у наступному навчальному році та вручила грамоти переможцям і призерам обласних предметних олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань, відзначив нагородами вчителів, які підготували учнів-переможців.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»