Тернівка відзначила свій 244 рік народження

Від: 02 вересня 2019

 31 серпня, у останній день літа, Тернівка святкувала День міста. На головній площі міста відбулась урочиста святкова програма до свята. На площі Т.Г. Шевченка на мешканців і гостей міста чекали яскравий ярмарок, дитячі атракціони, виносна торгівля смаколиків.

 Урочиста програма розпочалась з привітання міського голови Віталія Тарелкіна - «День міста - наше улюблене свято. Це визначна подія для всіх, хто народився, виріс і працює в цьому чудовому місті. 244 року наше місто росте і розвивається. Багато хто з гостей міста відзначають красу нашого міста, його благоустрій і доглянутість. А я вважаю, що обличчя міста - визначають його жителі. Тому що в Тернівці живуть чудові люди - працьовиті, чуйні і гостинні, які люблять своє місто і працюють для його процвітання. Звертаючись до вас, шановні земляки, я кажу велике спасибі за сумлінну працю кожного на своєму місці, за допомогу, за терпіння, розуміння і любов до рідного міста.

 Хочу побажати нашій Тернівці процвітання та злагоди. Упевнений, що до кожного дня народження нашого міста ми будемо підходити до нових досягнень, прославляючи і зміцнюючи її авторитет і славу.

 Нехай з кожним днем наше місто стає красивішим і затишнішим. А в житті кожного з нас трапляються тільки хороші зміни, нехай міцними будуть сім'ї, а діти ростуть здоровими і щасливими! Здоров'я і благополуччя, достатку і злагоди кожному жителю нашого міста! Зі святом, шановні тернівчане!».

 За високий професіоналізм, досягнуті трудові успіхи , значний внесок у розбудову Тернівки Подяками міського голови та цінними подарунками нагороджено кращих фахівців міста. Нагрудним знаком «За високі досягнення у розвиток міста нагородили завідуючу амбулаторії № 1 лікаря-терапевта Халявкину Л.В., а також голову громадської організації Молодіжний спортивний клуб «Вимпел» Богданову В.М.

 Усіх присутніх розважали творчі колективи міста та рок-гурт Скрябін. Закінчилось свято святковим салютом.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»