У Тернівці вітали освітян з професійним святом

Від: 03 жовтня 2019

 3 жовтня у ЦД «Шахтар» відбулась урочиста програма до Дня працівників освіти. Привітати освітян прийшли міський голова В.В. Тарелкін, заступник міського голови В.І. Гурський, заступник міського голови В.А. Добровольський та начальник відділу освіти В.В. Ільчишин.

 «Вітаю Вас з професійним святом Днем вчителя! Бути педагогом - це покликання, це доля. Тільки людина з тонкою душею, гарячим серцем і величезним багажем знань може донести до юних умів найважливіше, значуще, потрібне, допомагаючи добрим словом, мудрою порадою, вибором життєвого шляху. У всі часи ви знаходитесь в центрі суспільного життя, є хранителями знань, культури і вищих духовних цінностей. Ваші професіоналізм, мудрість, чуйність і терпіння воістину безцінні. Вчитель в усі часи залишається опорою суспільства і держави. Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь. Нехай обраний вами професійний шлях приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії. Бажаю вам добра і здоров'я, щастя і миру, успіхів і удачі у всіх починаннях!» - звернувся до всіх присутніх міський голова Віталій Тарелкін.

 Найкращих працівників було нагороджено Подяками міського голови та грошовими преміями.

 Також сьогодні у Дніпропетровській ОДА двадцяти кращим педагогам регіону вручили щорічну обласну премію. Премію отримали вчителі, вихователі, викладачі, керівники шкіл, ліцеїв, гімназій, дитсадків, училищ, позашкільних закладів. Серед нагороджених і тернівський вчитель трудового навчання та курсу Захисту вітчизни Рябко Юрій Анатолійович, який майже 30 років працює у КЗ «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання №4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області».


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»