У Тернівці відзначили Свято першого дзвоника

Від: 02 вересня 2019

 2 вересня у тернівських школах пролунав перший дзвоник. День знань є визначним і радісним святом для кожного, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника буде першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перший крок на шляху до Країни Знань. На урочисте свято до школи № 5 завітали міський голова В.В. Тарелкін, заступник міського голови В.І. Гурський та начальник відділу освіти В.В. Ільчишин.

 Із початком нового навчального року привітав учнів, батьків та вчителів міський голова Віталій Тарелкін – «Щиро вітаю з Днем Знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти. Бажаю всім здоров’я, щастя, а також невичерпної енергії, терпіння та наснаги!»

 Найактивнішим учням міський голова вручив подарунки та нагородив Подяками від свого імені після чого традиційно пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового 2019-2020 навчального року, і учні зі своїми вчителями знову завітали до рідної школи.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2020, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»