Міський голова привітав ветеранів з Днем Перемоги

Від: 07 травня 2018

    День Перемоги – величне і вистраждане свято для нашого народу. В цю урочисту днину переплелися радість і скорбота, гордість і гіркота від втрат, біль і надія. 73 рік тому закінчилась найстрашніша в історії людства війна. Війна, за яку заплачена непомірна ціна і справжні масштаби якої до цього часу неможливо усвідомити.

   Напередодні відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, міський голова Віталій Тарелкін відвідав ветеранів війни на дому і привітав їх з наступаючим святом, вручив цінні подарунки та традиційні продуктові набори. «Не зважаючи на те, що з кожним роком від нас все далі події Другої світової війни, з глибокою повагою хочеться згадати всіх тих, хто захистив Батьківщину від нацистських окупантів. А ще кожному приділити увагу, вшанувати особисто, висловлюючи вдячність за ратні подвиги, сумлінну працю в мирні часи, за те, що вже 73-й рік вони залишаються честю, совістю, гордістю прийдешніх поколінь» - зазначив міський голова В.В. Тарелкін.      Також в приміщенні центру соціального обслуговування міський голова Віталій Тарелкін від щирого серця привітав ветеранів війни та людей похилого віку з Днем Перемоги. У своєму вітальному слові міський голова зазначив, що Друга світова війна торкнулася кожну родину, у кожної з них є історії, пов'язані з гіркотою втрат і поневірянь. Мільйони українців робили все для наближення весни 1945 року: хтось віддав своє життя заради перемоги, інші - в тилу кували броню, збирали літаки, танки, снаряди для фронту.

     «У повоєнний час ви створювали своїми руками все, що ми зараз маємо: будинки, школи, дитячі садки, дороги. Все це зробили ви заради нас, майбутніх своїх дітей і онуків. І сьогодні ми тут з вами відзначаємо 73 переможну весну. Спасибі вам за те, що дали нам можливість жити, розвиватися і ростити дітей!» - подякував ветеранів міський голова.

    Для ветеранів та гостей був організований святковий концерт, в якому приймали участь народні колективи міста Тернівки – це колектив «Червона калина», ансамбль «Козаченьки» та гурт «Джерело». Також всіх присутніх привітали вихованці школи естетичного виховання Максимова Юлія, Киреєва Олександра, Дробот Світлана. Після концерту на всіх присутніх чекав святковий стіл з солдатською кашею та іншими частуваннями.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»