У Тернівці відкрили чергові проекти конкурсу Громада своїми руками

Від: 08 листопада 2018

 8 листопада у Тернівці презентували чергові 7 проектів-переможець конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками». Нагадуємо, що вже шостий рік в місті Тернівка проводиться Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками», за фінансової підтримки міської влади і компанії ДТЕК . Організатором Конкурсу виступає Тернівська міська рада, мета якого - сприяння громадської активності та громадських ініціатив, спрямованих на вирішення проблем суспільства, мотивувати городян бути активними в облаштуванні свого рідного міста.

 Першим відкриттям сьогодні став проект «Малята-пташенята», який був створений у дошкільному закладі «Росинка». Завданням проекту було замінити старе обладнання. У результаті встановили новий ігровий майданчик з ухилом на екологічне виховання дітей. Цей проект покликаний не лише милуватися, а й пізнавати, спостерігати, встановлювати зв’язки між явищами природи, робити відкриття.

 Наступними були проекті направлені на енергозбереження. По вулицях Лермонтова, 16, Спортивна, 7 та Миру, 16 - були замінені міжповерхові вікна та встановлені тепло зберігаючи двері у під’їздах. У житлових будинках по вулиці Миру,16 та Лермонтова,18-а ще й було встановлено енергозберігаючи лампи освітлення у під’їздах. А у будинку по вулиці Лермонтова, 16 було прикрашено фасад будівлі у стилі українського орнаменту.

 На вулиці Спортивна, 3 був проведений капітальний ремонт входів у під’їзди. Старе покриття біля під’їзду було замінено на бруківку та встановлені лавочки, які придали затишку подвір’ю будинку.

 І останнім відкритим проектом цього дня був «Енергоефективне ОСББ». По вулиці Перемоги, 11 була проведена затірка міжпанельних швів сучасною суміш’ю на фасаді будинку. Це дозволить значно зменшити витрати на сплату теплоенергії, забезпечить раціональне споживання ресурсів.


Місто Тернівка
Сучасна Тернівка
Довідник вулиць
Карти міста


Новини та події
Анонси подій
Актуальні новини
Опитування


Історія міста
Історія міста
Почесні громадяни
Символіка міста
Статут територіальної громадиПро сайт
Звернення
Публічна інформація
Правовий вісник

© 2012—2019, Інформаційно-Ресурсний Центр виконкому Тернівської міської ради
Розробник Інформаційно-Ресурсного Центру — ТОВ «РІА «ПЕРЕКРЕСТОК»